•  Добро пожаловать в наш магазин ! 
  • ​ Наши телефоны :    +380673143616    +380976670082
  •  ​Наш е-mail :    Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
0
грн Товар добавлен в корзину Товаров в корзине на сумму

"Vario Perfect" : можливість економії часу і електроенергії.

Завдяки цим функціям, Ви маєте можливість вибору оптимізації програм прання або за часом (Speed Perfect), або за споживанням електроенергії (Eco Perfect). При цьому бездоганна якість прання залишиться незмінною.


"Active Water" : інтелектуальна система контролю води.

Інтелектуальна технологія "Active Water" з циркуляційним сенсором піклується про оптимальне використання води в залежності від кількості та типу завантаженої білизни.

"Супершвидка 30/15": програма прання може бути скорочена з 30 до 15 хв.

Супер 15’: програма прання для легко забрудненної білизни всього за 15 хв.

Programowanie czasu zakończenia prania

"Відтермінування старту" - для вашої зручності.

Початок роботи програми можна відкласти, залежно від моделі, до 24 годин. Спеціальний цифровий індикатор інформує про час до закінчення програми. 

"Anti Vibration" - спеціальна конструкція бокових стінок корпуса .

Така конструкція бічних стін збільшує жорсткість корпусу, знижує вібрацію і робить машину ще більш стабільною та тихою в процесі роботи.
 

"Vario Soft" : ефективне та дбайливе прання завдяки краплеподібним виступам та асиметричним захватам на поверхні барабану.

Каплеподібні виступи на поверхні барабану та захвати що мають асиметричну форму. При обертанні барабану в одному напрямку, білизна піддається більш інтенсивному впливу крутої сторони виступів і захватів, при обертанні в іншому напрямку білизна піддається м'якому впливу пологої сторони. Більше 20 комбінацій швидкості та напрямки руху барабана в залежності від програми.
 

Барабан Vario Soft : эффективная и бережная стирка благодаря каплеобразным выступам и ассиметричным захватам на поверхности барабана.

Каплеобразные выступы поверхности барабана и захваты имеют асимметричную форму. При вращении барабана в одном направлении белье подвергается более интенсивному воздействию крутой стороны выступов и захватов, при вращении в другом направлении белье подвергается мягкому воздействию пологой стороны. Более 20 комбинаций скорости и направления движения барабана в зависимости от программы.

 

"Start/Pauza" з можливісттю докладання білизни під час прання :

Кнопка Start/Pauza додає можливість, за необхідності, докласти або витягнути білизну, навіть великого розміру.
 

Start/Pauza z opcją dołożenia prania
 

Eco Silence Drive™

Eco Silence Drive™: бесконтактный мотор нового поколения – тихий, эффективный и долговечный.


 

Active Water Plus : высочайшее качество стирки достигается
при минимальных затратах воды и электроэнергии.

Суть данной системы в наличии высокоточных многопозиционных сенсоров, контролирующих степень загрузки в зависимости от уровня воды и типа ткани и точно дозирующих количество воды, необходимое для циклов стирки и полоскания. Тем самым высочайшее качество стирки достигается при минимальных затратах воды и электроэнергии.

 

Изменить тип Валюты